Bulgarian Bridge Federation

ДОП 2022 - Полусезон "Есен", група А + група В - Изток

23.09.2022 / 12:30 - 24.09.2022 / 15:00,
Национален, Отборен 0лв./Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Регламент за провеждане и организиране - http://bridge.bg/bg/news/762-%D0%A0%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%9E%D0%9F-2022

Формуляр за регистрация - https://docs.google.com/document/d/1KpqP5fUw8hTjhhQnQaeLSA3XhUiW1vSU

Краен срок за изпращане на Конвенционални карти на състезателните двойки, които не са участвали в пролетния полусезон - 20.09.2022 г. или са направили промени!

Конвенционалните карти се изпращат на мейл адрес:   ctd@bridge.bg в PDF формат
 

Зона "Изток" - Албена (А и Б изток)

Място за игра - Хотел "Лагуна Бийч" (ПРОМЕНЕНО)

Хотел "Ралица Супериор"
70лв. легло в двойна стая, All inclusive, вътрешен и външен басейн, чадър с два шезлонга на плажа, ако времето е подходящо
Стефан Георгиев - 0899839129

Зона "Запад" - Панагюрище

Място за игра - Спортна зала "Арена Асарел"

Хотел - Корт Ин - 0888 042 465
Единична стая + закуска - 50 лв
Единична стая + закуска и вечеря - 65 лв
Двойна стая + закуска - 76 лв

Парк-хотел Асарел - 0876 808 808
Единична стая + закуска - 76 лв
Двойна стая + закуска - 99 лв

Хотел Виктория - 0887 411 165
Двойна стая - 70 лв
 

Конвенционални карти група А

Бридж + Цончев-Марашев, Демирев-Захариев 89,26
АЕЦ Козлодуй 1 Атанасов-Лазаров, Бочев-Енчев, Милев-Тодоров 81,82
Лопе де Вега Янева-МановРалев-ИвановИгнатов-Стефанов 78,09
Видев Испорски-КеремедчиевТенев-ВидевСтефанов-Михов 107,55
Golden Age Иванов-АроновБарантиев-ТрендафиловБатов-Аронов 114,05
Албена Иванов-Иванов, Капитански-Капитански, Георгиева-Георгиев 85,07
Варна Щерев-ХристовТонев-Софрониев, Великов-Софрониев 89,08
Няма изненада Иванов-РусиновФеров-ВасилевПавлов-Андонов 100,48
Елиминатор Тренков-ИвановМихайлов-ИвановЛазаров-Попов 109,31
42 Тенева-ЯнинскиЗахариев-Божинов, Митовска-Караколев 92,20


Конвенционални карти група В Изток

Димитровград Първанов-ЛесовЛесов-ШабанПърванов-Койнов-Александров 87,04
Перелик Petrescu-GrigoriuРадойков-BacaluNeagu-Calipetre 93,50
Сердика Иванчев-НиколчевХристов-СтояновНеделчев-Симеонов 103,85
Херос Гетов-Николов, Попов-Маринов 88,35
АЕЦ Козлодуй-2 Василев-Ролански, Костов-Тодоров 69,16
БК "Асо пика" Славов-АлександровДимитров-МариновНенова-Георгиев 97,25


Конвенционални карти група В Запад

Челопеч Драганов-Донев, Нанев-Гумев 71,15
Кристон Николов-Гешев 94,95
Бонсист + Лекова-ХристовИков-Малакова, Малакова-Иванов, Малакова-Добродолски 88,09
Панагюрище Ненчев-ПоповНемигенчев-Радивчев 98,48
Лепа Брена Стефанова-ГеоргиевГеоргиев-Наков 96,70
Пълдин  Иванов-ДионисиевБебов-Гендов 96,51
Сеньори Манчев-ГерговГригорова-РибарскаАнтонов-Цолов 79,91
Струма Кованджийски-ВелковСлавов-Виденова 87,80
Фил Керпичиян-Марков, Цонев-Тричков 76,82

 

 

График на провеждане

 

Зона Изток Зона Запад
Петък 23.09
12:30 - Капитанска среша
13:00 - 1 кръг
15:35 - 2 кръг
18:05 - 3 кръг

Събота 24.09
09:45 - 4 кръг
13:05 - 5 кръг
15:45 - 6 кръг
18:15 - 7 кръг

Неделя 25.09
09:45 - 8 кръг
12:15 - 9 кръг
Петък 23.09
12:30 - Капитанска среша
13:00 - 1 кръг
15:45 - 2 кръг
18:30 - 3 кръг

Събота 24.09
09:30 - 4 кръг
12:15 - 5 кръг
16:00 - 6 кръг
18:45 - 7 кръг

Неделя 25.09
09:30 - 8 кръг
12:45 - 9 кръг
   

 

Резултати