Bulgarian Bridge Federation

ДОП 2022 - Полусезон "Есен", група А + група В - Изток

23.09.2022 / 12:30 - 24.09.2022 / 15:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

2022-09-22  ДОП 2022 - полусезон есен, група А

Bridgewebs

Маса 1 Маса 2 Маса 3 Маса 4 Маса 5
Кръг 1-2 Кръг 1-2 Кръг 1-2 Кръг 1-2 Кръг 1-2
Кръг 3-4 Кръг 3-4 Кръг 3-4 Кръг 3-4 Кръг 3-4
Кръг 5-6 Кръг 5-6 Кръг 5-6 Кръг 5-6 Кръг 5-6
Кръг 7-8 Кръг 7-8 Кръг 7-8 Кръг 7-8 Кръг 7-8
Кръг 9 Кръг 9 Кръг 9 Кръг 9 Кръг 9

10 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name           Session  Rank     C-O  Roster                                                          

   1     3  219,34  Видев           111,79     0  107,55  Испорски - Кермедчиев - Тенев - Видев - Стефанов - Михов        
   2     1  215,91  Golden Age      101,86     0  114,05  Иванов - Аронов - Трендафилов - Батов - Барантиев               
   3     6  206,16  Бридж +         116,90     0   89,26  Захариев - Демирев - Цончев - Марашев                           
   4     4  193,89  Няма изненада    93,41     0  100,48  Иванов - Русинов - Феров - Василев - Павлов - Андонов           
   5     2  188,52  Елиминатор       79,21     0  109,31  Тренков - Иванов - Иванов - Михайлов - Лазаров - Попов          

   6     7  170,51  Варна            81,43     0   89,08  Щерев - Христов - Тонев - Манов - Великов - Софрониев           
   7     8  169,78  Албена           84,71     0   85,07  Георгиев - Георгиева - Капитански - Капитански - Иванов - Иванов
   8     5  167,98  42               75,78     0   92,20  Тенева - Янински - Божинов - Захариев - Митовска - Караколев    
   9    10  155,36  Лопе де Вега     77,27     0   78,09  Янева - Манов - Ралев - Йотов                                   
  10     9  139,46  АЕЦ 1            57,64     0   81,82  Бочев - Енчев - Атанасор - Лазаров                              

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                              
Tbl  Team                                 IMP      +/-         Score   
 1   3  Видев          1  Golden Age     16-27               6,96 13,04
 2   6  Бридж +        2  Елиминатор     67-26              18,21  1,79
 3   4  Няма изненада  8  Албена         68-11              19,77  0,23
 4   7  Варна          5  42             26-35               7,45 12,55
 5   10 Лопе де Вега   9  АЕЦ 1           0- 0   -10--10     0,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     3  Видев          10-43               2,83 17,17
 2   2  Елиминатор     6  Бридж +         8-59               0,75 19,25
 3   4  Няма изненада  7  Варна          27-16              13,04  6,96
 4   8  Албена         5  42             60-35              15,92  4,08
 5   9  АЕЦ 1          10 Лопе де Вега   22-61               2,03 17,97

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     2  Елиминатор     31-26              11,48  8,52
 2   3  Видев          4  Няма изненада  42- 1              18,21  1,79
 3   6  Бридж +        7  Варна          59-40              14,80  5,20
 4   5  42             8  Албена         23-76               0,57 19,43
 5   10 Лопе де Вега   9  АЕЦ 1          36-58               4,62 15,38

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     3  Видев          29-29              10,00 10,00
 2   2  Елиминатор     6  Бридж +        26- 7              14,80  5,20
 3   7  Варна          4  Няма изненада  31-53               4,62 15,38
 4   5  42             8  Албена         20- 9              13,04  6,96
 5   9  АЕЦ 1          10 Лопе де Вега   34-68               2,69 17,31

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   2  Елиминатор     1  Golden Age     33-72               2,03 17,97
 2   3  Видев          6  Бридж +        30-25              11,48  8,52
 3   5  42             7  Варна          25-52               3,74 16,26
 4   4  Няма изненада  10 Лопе де Вега   69-16              19,43  0,57
 5   8  Албена         9  АЕЦ 1          33-23              12,80  7,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   3  Видев          1  Golden Age     19-30               6,96 13,04
 2   2  Елиминатор     7  Варна          51-14              17,72  2,28
 3   6  Бридж +        4  Няма изненада  58-36              15,38  4,62
 4   5  42             9  АЕЦ 1          49-29              15,00  5,00
 5   8  Албена         10 Лопе де Вега   40-44               8,80 11,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     3  Видев          11-42               3,12 16,88
 2   2  Елиминатор     4  Няма изненада  53-16              17,72  2,28
 3   7  Варна          5  42             57-42              13,97  6,03
 4   6  Бридж +        8  Албена         30-20              12,80  7,20
 5   10 Лопе де Вега   9  АЕЦ 1          34-40               8,24 11,76

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     3  Видев          25-17              12,29  7,71
 2   2  Елиминатор     7  Варна          41-26              13,97  6,03
 3   6  Бридж +        4  Няма изненада  22-35               6,48 13,52
 4   5  42             9  АЕЦ 1          49-17              17,03  2,97
 5   10 Лопе де Вега   8  Албена         29-36               7,97 12,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                              
Tbl  Team                                 IMP                  Score   
 1   1  Golden Age     2  Елиминатор     53-13              18,09  1,91
 2   3  Видев          4  Няма изненада  47-19              16,42  3,58
 3   5  42             6  Бридж +        28-55               3,74 16,26
 4   7  Варна          8  Албена         57-12              18,66  1,34
 5   9  АЕЦ 1          10 Лопе де Вега   39-37              10,61  9,39

 

2022-09-22  ДОП 2022 - полусезон есен, група В изток

 

6 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name           Session  Rank     C-O  Roster                                                       

   1     2  210,71  БК "Асо пика"   113,46     0   97,25  Ненова - Георгиев - Славов - Александров - Димитров - Маринов
   2     1  198,14  Сердика          94,29     0  103,85  Иванчев - Николчев - Неделчев - Христов - Симеонов           
   3     5  190,86  Димитровград    103,82     0   87,04  Първанов - Лесов - Шабан - Койнов - Александров              
   4     4  188,24  Херос            99,89     0   88,35  Гетов - Николов - Попов - Маринов                            
   5     3  186,19  Перелик          92,69     0   93,50  Радойков - Bacalu - Petrescu - Radisic - Neagu - Calipetre   

   6     6  105,01  АЕЦ 2            35,85     0   69,16  Василев - Ролански - Костов - Тодоров                        

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  1 Сердика        24-52     3,58 16,42
 7   3 Перелик        4 Херос          21-30     7,45 12,55
 8   5 Димитровград   6 АЕЦ 2          54-11    18,44  1,56

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  1 Сердика        27-14    13,52  6,48
 7   4 Херос          5 Димитровград   23-20    10,91  9,09
 8   3 Перелик        6 АЕЦ 2          56- 8    18,97  1,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  3 Перелик        86- 0    20,00  0,00
 7   1 Сердика        4 Херос          51-31    15,00  5,00
 8   5 Димитровград   6 АЕЦ 2          28-32     8,80 11,20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   1 Сердика        2 БК "Асо пика"  13-44     3,12 16,88
 7   5 Димитровград   4 Херос          39-55     5,82 14,18
 8   3 Перелик        6 АЕЦ 2          41-24    14,39  5,61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  1 Сердика         6-42     2,41 17,59
 7   5 Димитровград   3 Перелик        35-33    10,61  9,39
 8   4 Херос          6 АЕЦ 2          75-19    19,69  0,31

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  3 Перелик        32-23    12,55  7,45
 7   1 Сердика        4 Херос          58-33    15,92  4,08
 8   5 Димитровград   6 АЕЦ 2          62-14    18,97  1,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  3 Перелик        38-33    11,48  8,52
 7   5 Димитровград   1 Сердика        35-45     7,20 12,80
 8   4 Херос          6 АЕЦ 2          72- 5    20,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   2 БК "Асо пика"  1 Сердика        31-20    13,04  6,96
 7   3 Перелик        4 Херос          57-20    17,72  2,28
 8   5 Димитровград   6 АЕЦ 2          43-17    16,09  3,91

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 6   1 Сердика        2 БК "Асо пика"  14-76     0,00 20,00
 7   3 Перелик        4 Херос          23-27     8,80 11,20
 8   5 Димитровград   6 АЕЦ 2          20-24     8,80 11,20

Резултати